الماس سبز

سرمایه گذاری در گرجستان

شرکت آدونیس هلدینگ بصورت شرکت با مسئولیت محدود در کشور گرجستان تاسیس گردیده که دفتر مرکزی آن در شهر تفلیس واقع است. این شرکت هم اکنون در زمره شرکتهای برتر در زمینه سرمایه گذاری و اخذ اقامت کشور گرجستان شناخته میشود.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظام مند در توسعه و تعالی امور مهاجرتی و اقامتی ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهداف والا گام بردارد.

الماس سبز، یک مجتمع مسکونی با استانداردهای اروپا و محل زندگی بی همتا که در فضایی به وسعت 70 هزار مترمربع ساخته شده است.این پروژه برای شما این فرصت را فراهم میکند که در نزدیکی طبیعت و فضایی سبز و بدور از آهنگ پر آشوب شهر و در یکی از 1772 آپارتمان 34 تا 250 متری 2 تا 6 اتاقه زندگی کنید. ساخت مجتمع مسکونی الماس سبز در ماه می 2016 و در سه فاز آغاز شد. برای فاز اول آن 731 واحد پیش بینی شده که این واحدها در ماه می 2018 تکمیل خواهند شد.

این پروژه مسکونی استثنائی شامل سه استخر شنا، چند محوطه ورزشی در فضای باز، مسیرهای پیاده روی و دویدن، امکانات ورزشی در فضای بسته، باشگاه تناسب اندام، ورزشگاه، کافی شاپ و بار و همچنین فروشگاه های قابل دسترس شامل یک داروخانه، منتخبی از فروشنده های مواد غذایی، یک مهد کودک و یک مدرسه ویژه میباشد.
یک هاپیر مارکت کاملا جدید نیز در ورودی محوطه قرار دارد. این منطقه از تفلیس به صورت اکولوژیک، توسعه یافته و کاملا سبز است. شما فقط به اندازه پرتاب یک سنگ از پارک و استادیوم جدید محل المپیک جوانان اروپا فاصله خواهید داشت.

اقامت گرجستان