درباره ما

This page is also available in: enEnglish (English)

شرکت هلدینگ آدونیس با نام برند

آدونیس هلدینگ

(Adonis Holding)

از سال 2016 به صورت صد در صد خصوصی در شهر

تفلیس

پایتخت کشور زیبای

گرجستان

تاسیس شده و آغاز به کار نمود است. این شرکت با هدف اصلی مدیریت کارآمد منابع مالی، سودآوری، ارزش آفرینی و توسعه توانسته از طریق فعالیت های مختلف در بازار سرمایه این کشور گام های موثری برداشته و به دنبال توسعه روابط و جذب سرمایه خارجی می باشد. در حال حاضر آدونیس هلدینگ توانسته با تلاش مداوم و مدیریت موثر توسعه یافته و منسجم تر از همیشه به سمت موفقیت گام بر دارد.

آدونيس هلدينگ متشکل از چند شركت در حوزه هاى مختلف آكادمى، اقامت، ويزا، املاك، مشاوره سرمايه گذارى و توسعه كسب و كار، آژانس مسافرتى، خدمات حقوقى، صرافى و امور مالی و بازرگانى بصورت تخصصى مشغول به فعاليت مى باشد. ساختار مديريتى اين مجموعه همواره در تلاش بوده كه بصورت پويا با اتكا به دانش، تجربه و نيروى انسانى متخصص خود گام برداشته و پاسخگوى کلیه نيازهاى هموطنان در كشور گرجستان باشد.

در حال حاضر بخش املاک آدونیس هلدینگ به عنوان ارائه کننده انحصاری واحدهای مسکونی الماس سبز (فاز 1) واقع در تفلیس یکی از فعالترین بخشهای هلدینگ میباشد. لازم به ذکر است متخصصین آدونیس هلدینگ همواره آماده پاسخگویی و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با امور اقامتی، سرمایه گذاری، تحصیلی و خدمات حقوقی در کشور زیبای گرجستان میباشند.

آدونیس

انتخاب یک رویا

دفتر مرکزی: گرجستان، تفلیس، خیابان چاوچاوادزه، شماره 11آ طبقه اول
00995596174000 / 00995596172000
www.adonis-holding.com
www.adonis-realestate.com
Instagram Adonis Holding
Facebook Adonis Holding